Abena Aktiv chladící ošetřující gel 250 ml

Kód: 1002
Neohodnoceno
Značka: ABENA
128 Kč
Momentálně nedostupné

Chladící ošetřující gel je vhodný k prokrvení pokožky, může pomoci zabránit vzniku dekubitů, pokud jsou gelem ošetřena místa, na která je vyvíjen dlouhotrvající tlak, způsobující poruchu prokrvení, zvláště u imobilních klientů. Máta, eukalypt a menthol, které jsou v gelu obsaženy, způsobují nejen příjemnou osvěžující vůni, ale mohou také ulevit od svědivých pocitů.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Abena Aktiv je chladící, příjemně působící preparát ke zlepšení prokrvení pokožky. Předchází proležení a slouží k podpoře terapie natržení, naražení a zhmoždění, stejně jako při bolestech svalů a kloubů. Abena Aktiv je vyroben na bázi přírodních látek, které produkují gel. Nevysušuje kůži a přírodní éterické oleje, jako z máty peprné, rozmarýnu, smrkového jehličí a kosodřeviny, působí trvale osvěžujícím způsobem.

Použití:
Příslušné části těla podle potřeby jednou nebo vícekrát denně natřít.

Řada léčebné kosmetiky k péči o pokožku je založena na základních principech hygieny. Jedná se o ucelený soubor obsahující výrobky k myti, čištěni, krémy, tělová mléka i masti. Tyto výrobky byly speciálně vyrobeny na základě konzultaci s konečnými uživateli pro uspokojení individuálních potřeb každého jednotlivce, a jsou dávkovány z hygienických dávkovačů ve velmi pečlivě odměřených množstvích.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: