ALAVIS Triple blend Pro psy a kočky 200g

Kód: 1120
Neohodnoceno
608 Kč
Skladem (>5 ks)

Komplexní kloubní výživa pro psy a kočky v prášku s obsahem glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu, látky MSM a značkových kolagenů COLLYSS a CARTIDYSS.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Podpora regenerace pohybového aparátu psů a koček všech věkových kategorií. ALAVIS™ Triple Blend pro psy a kočky obsahuje kombinaci chondroprotek­tivních látek (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss. Je vhodný pro preventivní podávání u štěňat psů větších plemen a sportovním a pracovním psům.

ALAVIS™ Triple Blend pro psy a kočky napomáhá:

  • zmírnění bolestí pohybového aparátu
  • zlepšení pohyblivosti a větší fyzické výkonnosti
  • zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek
  • prodloužení aktivního věku zvířete
  • zlepšení celkové zdravotní kondice

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Chondroitin sulfát má význačnou schopnost vázat ve tkáni vodu. Zabezpečuje tak správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost.

Methylsulfonylmethan - MSM je přírodní látka obsahující organicky vázanou síru, která je zapojena do procesu tvorby kolagenu, zpevňuje vazy a šlachy, působí relaxačně a regeneračně na svaly.

COLLYSS™ - kolagen typu I v nejvyšší kvalitě se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a proto je velmi důležitý pro pevnost šlach a tím i pro zpevnění pohybového aparátu. Tento kolagen se dále vyskytuje v kostech a kůži. Získává se z chrupavek mořských ryb.

CARTIDYSS™ - kolagen typu II v nejvyšší kvalitě udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II je součástí hyalinní a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. Získává se z chrupavek rejnoků.

Složení

Glukosamin sulfát 2KCl 52,47 g, Chondroitin sulfát 26,10 g, MSM – Methylsulfonylmethan  86,9 g, COLLYSS™ - hydrolyzovaný kolagen typu I 0,60 g, CARTIDYSS™ - hydrolyzovaný kolagen typu II 0,60 g, Vitamin C 0,86 g ve 200 g.

Pomocné látky: Jablečný pektin

Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky.

Použití

Hmotnost psa, kočky

Iniciační dávka (prvních 14 dní užívání) denně

Udržovací (pokračovací) dávka denně

5-10 kg

2,25 g

1/2 odměrky

1,125 g

1/4 odměrky

10-25 kg

4,5 g

1 odměrka

2,25 g

1/2 odměrky

25-45 kg

5,85 g

1 1/3 odměrky

3,3 g

2/3 odměrky

45 a více kg

9 g

2 odměrky

4,5 g

1 odměrka

 

Prášek je možné podávat s kouskem potravy, zamíchat do jádra či melasy nebo podat přímo do tlamy. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů. Přípravek podávejte optimálně tři měsíce, potom udělejte 1–3 měsíce pauzu a přípravek opět nasaďte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: