ARPALIT Elektr.odpuzovač blech a klíšťat

Kód: 1318
Neohodnoceno
584 Kč
Skladem (>5 ks)

Arpalit Elektronický odpuzovač blech a klíšťat je vhodný pro psy a kočky všech velikostí a každého věku. Na 10 měsíců vyřeší starosti s parazity v kožichu vašich mazlíčků.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Praktický přívěsek, který vám pomůže vyřešit sezónní starosti s parazity v kožichu vašich mazlíčků, a to bez chemie. Arpalit Elektronický odpuzovač blech a klíšťat je vhodný pro psy a kočky všech velikostí a každého věku: starší a slabá zvířata náchylná k nemocem, feny i kočky v době laktace, pro štěňata i pro zvířata pobývající v domácnosti.

Jak funguje Arpalit Elektronický odpuzovač blech a klíšťat?

Veterinární technický prostředek Arpalit Elektronický odpuzovač blech a klíšťat obsahuje mikročip, který vydává ultrazvukové impulzy o frekvenci 40 kHz neškodné pro člověka a zvíře. Krátké ultrazvukové impulzy ruší a odpuzují blechy a klíšťata v okruhu 3 metrů od zvířete a tím brání napadení. Účinnost elektronického odpuzovače neklesá ve vlhku a dešti, ale před koupáním zvířete musí být odložen. Odpuzovač se doporučuje používat především v období nejvyššího výskytu blech a klíšťat (březen-říjen). Elektronický odpuzovač napájí lithiová baterie, kterou nelze vyměnit. 

Hlavní vlastnosti

  • odpuzuje blechy, klíšťata a jiné parazity
  • vhodný pro psy a kočky
  • bezpečný, netoxický, bez zápachu
  • doba účinku 10 měsíců
  • dosah 3 m

Použití

  • Jako první krok zbavte zvíře i jeho pelech zbavit ektoparazitů použitím vhodného antiparazitárního přípravku.
  • Vyjměte přístroj z obalu a odstraňte červenou pojistku. Po několikanásobném zablikání LED světla se prostředek aktivuje. Po aktivaci je doba použitelnosti 10 měsíců.
  • Upevněte jako přívěsek na obojek zvířete – otvor s mřížkou musí směřovat k tělu zvířete (odtud jsou ultrazvukové vlny vydávány).

Upozornění

Chraňte před poškozením v přítomnosti jiných zvířat. Chraňte před potopením ve vodě. Neotevírejte. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí!

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: