Astina CARBO UltraSorb 300mg cps.20

Kód: 1334
Neohodnoceno
91 Kč
Skladem (>5 ks)

Astina CARBO UltraSorb 300 mg obsahuje vysoce účinné aktivní uhlí, které napomáhá při střevních obtížích jako je plynatost a nadýmání. Bez cukru a plniv.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

CARBO UltraSorb je doplněk stravy s obsahem 300 mg aktivního uhlí v jedné kapsli. Jeho vysoká kvalita vyhovuje poslední verzi US lékopisu. Bez použití tlaku při výrobě, bez plniv, bez cukru. Bez nutnosti žvýkání tablety. V případně potřeby lze obsah kapsle podat ze lžičky. Aktivní uhlí snižuje nadměrnou střevní plynatost při podání minimálně 1 g (4 kapsle) 30 min před jídlem a minimálně 1 g (4 kapsle) po jídle.

Výhody přípravku:

  • Kvalita suroviny - má zaručeny fyzikální, chemické parametry, velikostní profil částeček a zejména adsorpční schopnosti.
  • Obsah účinné látky - 300 mg v jedné kapsli.
  • Surovina je ve své přirozené podobě, s garancí zachování všech jeho vlastností nasypána do transparentní želatinové kapsle, a to bez použití tlaku a také bez použití zvlhčovadel a plniv.

Dávkování

Užívejte 2-4 kapsle 3-4x denně. Kapsle je nutno zapít větším množstvím vody, případně lze kapsli rozdělit, obsah vysypat do vody, důkladně rozmíchat a vypít.

Složení

Aktivní uhlí 300 mg v jedné kapsli. Aktivní uhlí, želatinová kapsle.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Užíváte-li jakékoli perorálně podávané léky, dodržujte interval aspoň 2 hodin mezi užitím doplňku stravy CARBO UltraSorb a vašimi léky. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let věku. Přípravek užívejte po nezbytně nutnou dobu. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: