AVENE Kompaktní make-up SPF50 světlý 10g

Kód: 1417
Neohodnoceno
840 Kč
Momentálně nedostupné

Péče pro alergickou, atopickou a intolerantní pokožku. Kompaktní make-up SPF50 pomáhá skrýt nedokonalosti a chrání pleť před vlivy slunečního záření.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Péče pro alergickou, atopickou a intolerantní pokožku. Avène Kompaktní make-up SPF50 světlý odstín pomáhá skrýt nedokonalosti a chrání pleť před vlivy slunečního záření. Sjednocuje tón pleti pro přirozený vzhled. Minerálními filtry zabraňují slunečním paprskům, aby pronikaly do pokožky, a působily tak její podráždění.

Výsledek:

  • vysoká ochrana před slunečním zářením
  • sjednocená pleť
  • přirozený vzhled pleti

Složení

Pre-tocopheryl (patentovaná stabilní forma provitamínu E), stabilní a dlouhodobě účinný komplex minerálních filtrů a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte nejméně 1g přípravku na obličej dospělého. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: