B-komplex forte plus Generica eff.tbl20

Kód: 1768
Neohodnoceno
80 Kč
Skladem (>5 ks)

Vitamínový, minerální přípravek se sladidly. Unikátní kombinace vitaminů skupiny B, zinku a zvýšené dávky vitaminu C.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

B-komplex forte plus je vitaminový přípravek. Šumivé tablety s příjemnou broskvovou příchutí a s náhradními sladidly.
Výrobek obsahuje všech 8 esenciálních vitamínů skupiny B - vitaminy B1, B2, B6, B5, B3, B7, kyselinu listovou a vitamín B12.
Vitamín B1 přispívá ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, napomáhá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a napomáhá ke správné funkci srdce.
Vitamín B2 přispívá k zachování normální funkce sliznic, k udržení normální funkce zraku a udržení funkce pokožky, napomáhá ke správné látkové výměně železa a tím k udržení normálních červených krvinek, přispívá ke správnému fungování nervového systému, přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy.
Vitamín B6 přispívá ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, napomáhá k normální látkové výměně bílkovin a glykogenu, napomáhá ke správné tvorbě červených krvinek, napomáhá ke správnému fungování imunitního systému, přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy.
Vitamín B12 přispívá ke správné tvorbě červených krvinek, ke správnému fungování imunitního systému, ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a tím ke snížení vyčerpání a únavy, napomáhá i ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky.
Biotin přispívá k udržení normálních vlasů, správné funkce pokožky a k zachování normální funkce sliznic, napomáhá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie, ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky.
Niacin přispívá k zachování normálních sliznic a k udržení normální funkce pokožky, napomáhá ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy.
Kyselina listová - aby tělo dokázalo kyselinu listovou využít, musí ji metabolizovat na aktivní formu, tzv. folát. Folát přispívá ke správné syntéze aminokyselin - sehrává úlohu v procesu dělení buněk a přispívá k růstu zárodečných tkaniv v době těhotenství, napomáhá i ke správné tvorbě krve, k správnému fungování imunitního systému, ke snížení vyčerpání a únavy a správné funkci psychiky.
Kyselina pantotenová přispívá ke zdravé duševní výkonnosti, ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy, napomáhá i ke správné syntéze a látkové výměně steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů.
Vitamín C přispívá ke správnému fungování imunitního systému.
Zinek přispívá ke správnému fungování imunitního systému.
Balení obsahuje 20 šumivých tablet s broskvovou příchutí. 

Dávkování a způsob užití

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu denně. Rozpusťte ve sklenici pitné vody.

Složení

Jedna tableta obsahuje:  Thiamín (vitamin B1) 10,00 mg 909,09%*, riboflavín (vitamin B2) 10,00 mg 714%*, pyridoxín (vitamin B6) 10,00 mg 714%*, kyselinu pantotenovou (vitamin B5) 35,00 mg 583,33%*, niacín (vitamin B3) 50,00 mg 312,5%*, kyselinu listovou (vitamin B9) 1,00 mg 500%*, kyanokobalamín (vitamin B12) 10,00 mcg 400%*, biotín (vitamin B7) 0,50 mg 1000%*, vitamin C 500,00 mg 625%*, zinek 7,50 mg 75%*.
*RHP- referenční hodnota příjmu
Dále výrobek obsahuje: Regulátory kyselosti kyselinu citrónovou, hydrogenuhličitan sodný, plnidlo izomalt, kyselinu L- askorbovou, glukonát zinečnatý, nikotinamid, aroma maracuja, pomerančové aroma, D-panthotenát vápenatý, sladidlo aspartam, broskvové aroma, thiamin mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin, kyselinu listovou, D-biotin.
Neobsahuje kofein ani umělé stimulanty, barviva a konzervační látky.

Upozornění

Nevhodný pro děti do 3 let. Obsahuje zdroj fenylalaninu.
 
Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: