Bioaquanol Kůra-vši Šam.250ml+Bal.250ml

Kód: 1596
Neohodnoceno
371 Kč
Momentálně nedostupné

Bioaquanol Kúra na zavšivené vlasy obsahuje Balzám a Šampon a je určena speciálně pro očistu a péči o vlasy a vlasovou pokožku se sklonem k zavšivení v období výskytu Vši dětské (Pediculus capitis).

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Bioaquanol kúra proti vším - Šampon 250 ml + Balzám 250 ml 

Bioaquanol kúra proti vším - Přípravky využívají vybraných přírodních látek, které jsou osvědčenými prostředky pro ošetření zavšivených vlasů a omezení výskytu vší ve vlasech.

Balení produktů obsahuje

  • Bioaquanol šampon 250 ml

Vlasy a pokožku šetrně umyje a jemně očistí od nevyčesaných zbytků zábalu. Důležitá je i následná péče, kterou šampon přináší, a to hydrataci a jemnou péči, kterou přináší hyaluronan sodný a panthenol.

Silice z Eukalyptů, Levandule a Tea tree zůstávají několik hodin na vlasech a zabraňují dalšímu zavšivení.

  • Bioaquanol balzám 250 ml

je vybraná směs přírodních olejů a silic, která veš obalí, zanese její dýchací systém, a tím se veš udusí. Současně se vytvoří na povrchu vlasu hladký film umožňující snadné vyčesávání mrtvých vší a hnid.

Jak správně postupovat při aplikaci

  • Na suché vlasy a vlasovou pokožku naneste BIOAQUANOL BALZÁM a důkladně vetřete do celého objemu vlasů, až ke konečkům a na celou vlasatou část pokožky.
  • Nechte působit minimálně 30 minut. Pro zesílení účinku můžete vlasy zabalit do igelitu a ručníku a nechat zábal působit 1 – 2 hodiny.
  • Hustým hřebenem „všiváčkem“  důkladně vyčešte z vlasů vši a hnidy, nejlépe po jednotlivých pramenech, plynulým tahem od kořínků ke konečkům. Optimální je vši vyčesávat z vlasů nad vanou, nebo se naklonit nad bílý papír nebo hladkou bílou látku. Vyčesané nečistoty a vši pak odstraňte, nejlépe spláchnutím do odpadu, a použité ručníky vyperte.
  • Nakonec umyjte vlasy BIOAQUANOL ŠAMPONem. Nejdříve spláchněte zbytky balzámu vodou, naneste šampon v dostatečném množství,
    vytvořte pěnu a spláchněte vodou. V případě potřeby postup opakujte.
  • Kúru zopakujte po 7 dnech, nejlépe ještě 2 – 3x, tak, aby byly zničeny vylíhlé hnidy dříve, než dospějí a začnou klást vajíčka. Kúru je možné opakovat v případě výskytu vší a nymf ve vlasech i častěji.

Věnujte pozornost

Balzám a šampon jsou určeny pro vnější použití, vyvarujte se kontaktu se sliznicemi. Pokud se přípravek dostane do očí, vypláchněte několikrát dostatečným množstvím vody. Nepoužívejte při alergii na některou složku přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: