BIODERMA Biphase Lipo alcoolique 100ml

Kód: 1633
Neohodnoceno
215 Kč
Momentálně nedostupné

Dezinfekce rukou s dvojitým účinkem, která eliminuje viry a doplňuje lipidy v jediném kroku. Nevysušuje pokožku, ale naopak vyživuje a zjemňuje.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

BIODERMA Biphase Lipo alcoolique 100 ml

Biphase Lipo alcoolique je dezinfekce na ruce s dvojím účinkem pro lidi s normální, suchou nebo citlivou pokožkou. Pečujte o vaše ruce s touto výjimečnou bariérovou péčí. Už nemusíte dělat kompromisy mezi bezpečností a zdravou pokožkou.

Tento inovativní produkt dezinfikuje bez narušení ochranné bariéry pokožky. Jeho síla spočívá v kombinaci dvou složek:

  • - Alkoholová složka obsahuje 74,5 % ethanolu a účinně eliminuje viry, bakterie a kvasinky.
  • - Lipidová složka obsahuje 10 % bambuckého másla a skvalenu, které chrání pokožku před vysušováním po opakované a zvýšené hygieně.

Výhody produktu

  • Eliminuje více než 99,9% virů 1 , bakterií 2 a kvasinek 3
  • Pokožka je okamžitě vyživená: 95% 4
  • Dezinfikuje bez poškození přirozené kožní bariéry: 100% 4

Složení

Aqua (water), Butyrospermum parkii oil, Squalane, CI42090, Denatonium benzoate, Tert-butyl alcohol. Ethanol 75,9% (m/m) - N°CAS 64-17-5

Doporučené použití

Před použitím protřepejte, aby se lipidová složka smísil s alkoholovou. Nastříkejte do dlaně dostatečné množství (3 ml). Roztírejte po dobu 30 sekund. Užijte si okamžitě chráněnou a vyživenou pokožku!

Abychom chránili pokožku před důsledky nadměrné hygieny a používání dezinfekcí, Biphase Lipo alcoolique eliminuje 99 % virů, bakterií a kvasinek, a současně obnovuje lipidy a zjemňuje pokožku s bambuckým máslem. Je vhodný na pravidelnou hygienu a dezinfekci na ochranu zdraví a zároveň prevenci vysušení pokožky.
Biphase Lipo alcoolique je celosvětově patentovaná dermatologická inovace. BIODERMA vytvořila první dezinfekci s dvojím účinkem.

Tento inovativní přístup k dezinfekci pokožky chrání vaše zdraví, a zároveň i zdraví vaší pokožky. Nevysouší, doplňuje lipidy, vyživuje a hydratuje. Dlouhodobě posiluje kožní bariéru.

Virucidní proti obaleným virům (koronavirus, herpes, chřipka) za 30 sekund, podle EN 14476 provedené v čistých podmínkách.
Baktericidní za 30 sekund, podle EN 13727 + A2 provedené v čistých podmínkách.
Kvasinkocidní za 30 sekund, podle EN 13624 provedené v čistých podmínkách.

Balení obsahuje 100ml

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: