BioGaia Probiotic.BABY gtt5ml (PI)

Kód: 1714
Neohodnoceno
379 Kč
Skladem (>5 ks)

Přípravek obsahuje 100 milionů živých aktivních bakterií Lactobacillus reuteri Protectis v 5 kapkách, které podporují dobré bakterie při obnovování rovnováhy ve střevech. Pomahájí snižovat potíže způsobené kolikami.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

BioGaia ProTectis kapky BABY 5 ml
BioGaia Protectis je doplněk stravy, který jednoduchým, bezpečným a pohodlným způsobem zabezpečí přísun živých, aktivních bakterií do střevní mikroflóry. Můžeme je přidat do jídla nebo nápoje a můžeme je podávat i na lžičce, takže jsou ideální pro kojence od ukončeného 1. měsíce života, malé děti a pro všechny, kteří nemohou užívat tablety.
Kapky BioGaia obsahují živé aktivní bakterie Lactobacillus reuteri (L.reuteri) Protectis rozmíchané v oleji. Tento kmen byl poprvé izolován z mateřského mléka.

Objem lahvičky je 5 ml.

Dávkování a způsob užití

Před užitím dobře protřepejte.
Lahvičku otevřete, nakloňte pod úhel 45 stupňů kapátkem dolů tak, aby se pomalu tvořily kapky a nakapejte 5 kapek.
Kapky mohou být podávány na lžičce, nakapány na prso (v případě, že kojíte), přidány do lahve s krmením nebo do jídla. Kapky nemění chuť jídla nebo nápojů.
Po použití lahvičku jemně poklepejte po dně, aby se pročistil dávkovač.
Nepřidávejte do horkého jídla nebo nápojů a nepodávejte z tuby přímo do úst, aby nedošlo k poškození živých, aktivních bakterií.

Složení

Produkt obsahuje Lactobacillus reuteri (L.reuteri) Protectis. Pomocnými látkami jsou slunečnicový olej, olej se středně dlouhým řetězcem triglyceridů, oxid křemičitý.
Obsah L. reuteri Protectis v 5 kapkách: 100 milionů živých aktivních buněk Lactobacillus reuteri Protectis.
 
Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: