BODE Manusept basic 500ml

Kód: 1797
Neohodnoceno
179 Kč
Momentálně nedostupné

Základní přípravek na dezinfekci rukou bez barviv a parfemace.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

BODE Manusept basic 500 ml

Manusept basic se používá v mnoha oblastech, aby se zabránilo infekci, pro hygienické a chirurgické dezinfekci rukou ve zdravotní péči.

Výhody výrobku

  • Dobře snášený pokoužkou.
  • Účinný na obalené viry.
  • Základní spektrum účinnosti.
  • Dobrá snášenlivost s pokožkou.

Složení výrobku

100 g roztoku obsahuje účinné látky etanol 99 % 80 g a pomocné látky butan-2-on, aqua purificata, heptamethylnonan, (2-ethylhexyl)(2-ethylhexanoat), tetradecan-1-ol, (RS)-5-oxo-pyrrolidin-2-carboxylic acid, sodium salt. 

Doporučené použití

Přípravek je používán v mnoha oblastech k prevenci infekcí, např. pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci ve zdravotnictví v pokojích pacientů, ve vyšetřovacích místnostech, v ambulancích, ve vozech záchranné služby, v laboratořích a servisních místnostech, v sanitkách pro převoz pacientů, v primární zdravotní péči, v domovech geriatrické a pediatrické péče, pro domácí dialýzu.

Důležitá upozornění

Neskladujte v blízkosti topných zařízení. Nevystavujte slunečnímu záření. Používejte dezinfekční přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Oznámeno v Registru chemických látek MZ ČR pod č.j.: 42899/2008-SOZ-33.5-14.9.09.

Balení obsahuje 500 ml.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: