CAPATREX 1 tobolka

Kód: 1996
Neohodnoceno
183 Kč
Momentálně nedostupné

Doplněk stravy se skládá z exotických bylin, které u mužů podporují sexuální zdraví.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

CAPATREX 1 tobolka

Přípravek na přírodní bázi bez vedlejších účinků. Obsahuje velký počet exotických bylin a při výrobě jsou použity jen prvotřídní byliny vypěstované s maximální péčí, extrahováno v přísně stanovených poměrech.

Výhody výrobku

  • Přípravek je volně prodejný.
  • Stoprocentně přírodní složení.
  • Rychlý nástup účinku do 30 minut.
  • Můžete jej užívat i při konzumaci alkoholu.

Aktivní složky

  • Lesklokorka lesklá podporuje přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, přisívá k normální funkci oběhové soustavy a normální hladiny cholesterolu v krvi.
  • Pepř dlouhý blahodárně působí na povzbuzení a normální činnost cévní soustavy.
  • Rozchodnice růžová podporuje emoční komfort - stres.
  • Panax Ginseng (ženšenu) napomáhá k sexuálnímu zdraví, kognitivní a duševní výkonnost, krevní oběh.

Složení výrobku

Leskorkorka lesklá (Ganoderma Lucidum) 120 mg, Pepř dlouhý (Piper Longum) 80 mg, Skořice 68 mg, Extrakt ženšenu (Panax Ginseng) 64 mg, Rozchodnice růžová (Rhodiola Rosea) 50 mg, Kokořík mnohokvětý (Polygonatum Multiflorum) 44 mg, Škrob 4 mg.

Doporučené dávkování a použití

  • 1 tobolku Capatrexu zapijte plnou sklenicí vody 30 - 90 minut před sexuální aktivitou. Plná sklenice vody umožní bylinným složkám hydratovat se a zaručí tak maximální přínos. U každého uživatele, kvůli odlišné tělesné konstituci a různému působení na oběhový systém se vstřebává jinak, tím pádem se doba začátku účinnosti může lišit. 100% začátek účinnosti je po 90 minutách.
  • Vliv tobolky Capatrexu™ by se měl dostavit během 30-90 minut, s celkovým účinkem po dobu minimálně 24 hodin. Nedoporučujeme užívat více než dvě kapsle v průběhu 24 hodin. Nedoporučujeme užívat Capatrex s větším množstvím alkoholu a užívat nalačno.

Důležité upozornění

Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Při užívání léků na předpis, nebo máte-li jakékoliv zdravotní problémy včetně vysokého tlaku, poraďte se o užívání tohoto připravku se svým lékařem. Pokud se objeví jakékoliv nežádoucí účinky, přerušte užívání. Doplněk stravy. Přípravek není určen pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. 

Množství v balení

Balení obsahuje 1 tobolku - hmotnost 5 g.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: