Dianorm 30cps 2+1

Kód: 5624
Neohodnoceno
Značka: FG Pharma
348 Kč
Skladem (>5 ks)

Dianorm je 100% přírodní výživový doplněk. Jeho inovativní složení je vyvinuto na základě klinických studií na jednotlivé složky, čímž napomáhá snižovat hladinu cukru v krvi a zároveň snižovat i hladinu cholesterolu v těle.

BEZ LEPKU, LAKTÓZY, CUKRU, VEGAN

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

KOČIČÍ DRÁP
Obsahu velké množství druhů alkaloidů, polyfenolů i aminoglykosidů. Má velice široké spektrum účinků: protizánětlivý, antivirový, antibakteriální, adaptogenní. Znamená to tedy, že působí proti zánětům, virům, bakteriím, posiluje imunitu organismu. Účinky této rostliny mají příznivý vliv při léčbě těchto nemocí: akné, herpes, hypoglykemie, hypertenze, alergie, astma, žaludeční vředy, diabetes, artritida, problémy menstruačního cyklu i menopauzy a další jako např. podpora činnosti tenkého a tlustého střeva, regulace oběhového systému atd.
 
CIST ŠEDAVÝ
Cistus roste na řeckých svazích, v půdě bohaté na hořčík. To je důvod, proč obsahuje tak obrovské množství hořčíku. Pomůže vám bojovat proti stresu, nervozitě, napětí, úzkosti, poruchám koncentrace as tím spojenými bolestmi hlavy, s bušením srdce, žaludečními křečemi, průjmem či zvracením. Druhy Cistus se také často používají v tradiční medicíně k léčbě hyperglykémie a cukrovky, peptických vředů a průjmu a také jako obecné léky pro více kožních onemocnění a jako protizánětlivá a spazmolytika.
 
ŘEŘICHA PERUÁNSKA (MACA)
Maca je odborníky považována za stimulátor štítné žlázy a přírodní stimulant určený k urychlení metabolismu, čímž zlepšuje metabolismus lipidů. Také významně zlepšuje toleranci glukózy a snižuje její hladinu v krvi. Obrovské množství publikací, záznamů, internetových stránek poukazuje na pozitivní účinky v souvislosti s imunitou.
Maca významně snížila hladiny VLDL (lipoproteiny o velmi nízké hustotě), LDL (lipoproteiny o nízké hustotě) a celkového cholesterolu a také hladinu TAG (triacylglycerolů) v plazmě, VLDL a játrech. Maca, významně zlepšily glukózovou toleranci, jak ukázal pokles AUC (plocha pod křivkou) glukózy a snížily hladiny glukózy v krvi. Randomizované klinické studie ukázaly, že maca má také příznivé účinky na energii a náladu, může snížit úzkost a zlepšit sexuální aktivitu.
 
POMERANČOVNÍK HOŘKÝ
Vliv Citrus aurantium na hubnutí byl objeven v roce 1999. U testované skupiny, která užívala doplněk s obsahem divokého pomeranče, se projevil markantní pokles tělesného tuku. Kromě toho Citrus aurantium obsahuje několik účinných látek jako jsou Synefrin, N-Methyltyramin, Tyramin, Hordenin a Oktopamin. Samotný extrakt p-Synefrinu/hořkého pomeranče, jakož i v kombinaci s jinými složkami vede k výraznému zvýšení klidové rychlosti metabolismu a při dlouhodobém užívání až 12 týdnů může vést k úbytku hmotnosti.
 
RÉVA VINNÁ
Pochází ze Středomoří. Hrozny ( Vitis vinifera), zejména hroznová semena, vynikají jako bohaté zdroje polyfenolových silných antioxidantů a byly hlášeny jako užitečné při inhibici rizikových faktorů podílejících se na metabolickém syndromu, jako je hyperlipidemie, hyperglykémie a hypertenze.
Výsledky studie ukazují, že hroznové polyfenoly mají významné účinky na hladinu glukózy v krvi, lipidový profil, krevní tlak, jakož i prospěšné aktivity v játrech a srdci různými mechanismy.
 
ROZHODNICE RŮŽOVÁ
je rostlina, která roste v chladných, hornatých oblastech Evropy a Asie. Její kořeny jsou považovány za adaptogeny, což jsou látky, které pomáhají snižovat stres. Její kořeny obsahují více než 140 účinných látek, z nichž nejsilnější účinky mají rosavin a salidrosid. Celkově regeneruje, stimuluje a detoxikuje organismus, zlepšuje imunitní systém, pohlavní činnost, chrání játra (hepatoprotektivum) před negativními vlivy prostředí, upravuje a snižuje hladinu krevního cukru, užívá se rovněž při žaludečních potížích. Slouží při léčbě lehčích forem diabetu (cukrovka 2. typu).
 

Složení:

Kočičí dráp (extrakt z kůry 2:1) 117mg, Cist šedavý (extrakt z rostliny standardizovaný na 20% polyfenolů) 117mg, Řeřicha peruánská (extrakt z kořene 2:1) 117mg, Pomerančovník hořký (extrakt z plodů 4:1) 80mg, Réva vinná (extrakt standardizovaný na 20% polyfenolů) 80mg, Rozchodnice růžová 39mg; veganská kapsle.

 
Doporučené dávkování:
 
1-2x denně 1 kapsle. Užívejte po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody.
 
Objevte i další produkty z řady  FG Pharma 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FG Pharma